BTJM376 TRES JOLIE
BTJM376 TRES JOLIE
BTJM376 TRES JOLIE
BTJM376 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM376 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20396
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД
Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД
Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД