БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM373 TRES JOLIE
BTJM373 TRES JOLIE
BTJM373 TRES JOLIE
BTJM373 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM373 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20394
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.190 МКД
1.071 МКД
Заштеда: 119 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Боја на накит Виолетова, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara