БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM360 TRES JOLIE
BTJM360 TRES JOLIE
BTJM360 TRES JOLIE
BTJM360 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM360 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20391
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.090 МКД
Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
1.590 МКД
Додадено во омилени
1.390 МКД