BTJM347 TRES JOLIE
BTJM347 TRES JOLIE
BTJM347 TRES JOLIE
BTJM347 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM347 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20388
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
990 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 22
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Додадено во омилени
1.161 МКД
Заштеда 10%
1.290 МКД
Додадено во омилени
1.161 МКД
Заштеда 10%
1.290 МКД