BTJM209 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM209 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20371
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
390 МКД
195 МКД
Заштеда: 195 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД