БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM157 TRES JOLIE
BTJM157 TRES JOLIE
BTJM157 TRES JOLIE
BTJM157 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM157 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20362
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara