BTJM156 TRES JOLIE
BTJM156 TRES JOLIE
BTJM156 TRES JOLIE
BTJM156 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM156 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20361
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
590 МКД
295 МКД
Заштеда: 295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
745 МКД
Заштеда 50%
1.490 МКД
Додадено во омилени
745 МКД
Заштеда 50%
1.490 МКД
Додадено во омилени
745 МКД
Заштеда 50%
1.490 МКД
Додадено во омилени
745 МКД
Заштеда 50%
1.490 МКД