BTJM147 TRES JOLIE
BTJM147 TRES JOLIE
BTJM147 TRES JOLIE
BTJM147 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM147 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20357
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Жолта, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara