BTJM132 TRES JOLIE
BTJM132 TRES JOLIE
BTJM132 TRES JOLIE
BTJM132 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM132 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20354
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.590 МКД
1.431 МКД
Заштеда: 159 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД