PJ.25697BSS/01-L WYVERN
POLICE

PJ.25697BSS/01-L WYVERN

Шифра на артикл: 11769
0 МКД
3.990 МКД
1.596 МКД
Заштеда: 2.394 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Достапност OUTLET Беверли Хилс