БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00700300 Animalier
JUST CAVALLI

JCBR00700300 Animalier

Шифра на артикл: 20279
Šifra proizvođača: Animalier
0 МКД
5.390 МКД
3.234 МКД
Заштеда: 2.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22229
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 22067
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 21858
3.190 МКД