БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00700100 Animalier
JUST CAVALLI

JCBR00700100 Animalier

Шифра на артикл: 20278
Šifra proizvođača: Animalier
0 МКД
4.790 МКД
2.874 МКД
Заштеда: 1.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22367
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22226
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22106
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 22105
2.390 МКД