БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00700300 Animalier
JUST CAVALLI

JCNL00700300 Animalier

Шифра на артикл: 20277
Šifra proizvođača: Animalier
0 МКД
7.190 МКД
4.314 МКД
Заштеда: 2.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600+30
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД