БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
SATD15016 LOTO
MORELLATO

SATD15016 LOTO

Шифра на артикл: 20210
Šifra proizvođača: LOTO
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,8
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22896
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 20209
2.790 МКД