БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATD15014 LOTO
MORELLATO

SATD15014 LOTO

Шифра на артикл: 20209
Šifra proizvođača: LOTO
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 14
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21788
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21787
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21425
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21424
3.090 МКД