БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATD09 LOTO
MORELLATO

SATD09 LOTO

Шифра на артикл: 20208
Šifra proizvođača: LOTO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190+29.5
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25901
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 25287
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25291
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25218
3.951 МКД
Заштеда 10%
4.390 МКД