БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATD08 LOTO
MORELLATO

SATD08 LOTO

Шифра на артикл: 20207
Šifra proizvođača: LOTO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 32
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 18009
1.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 17996
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 17676
4.090 МКД