БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATD01 LOTO
MORELLATO

SATD01 LOTO

Шифра на артикл: 20206
Šifra proizvođača: LOTO
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 850+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД