2780406 METAL HEART
TOMMY HILFIGER

2780406 METAL HEART

Шифра на артикл: 20124
Šifra proizvođača: METAL HEART
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26826
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26823
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26565
4.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26519
4.890 МКД