БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780363
TOMMY HILFIGER

2780363 "V"

Шифра на артикл: 20119
Šifra proizvođača: "V"
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24440
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24225
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24210
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24226
4.390 МКД