БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
SKJ1342040 AGNETHE
SKJ1342040 AGNETHE
SKJ1342040 AGNETHE
SKJ1342040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1342040 AGNETHE

Шифра на артикл: 20039
Šifra proizvođača: AGNETHE
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20097
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 20096
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 20095
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 20094
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""