SKJ1333040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1333040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20036
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен