БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1332040 SEA GLASS
SKJ1332040 SEA GLASS
SKJ1332040 SEA GLASS
SKJ1332040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1332040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20035
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.190 МКД