БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1331040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1331040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20034
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara