БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03456791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03456791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 20033
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 12
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21836
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21090
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 17676
4.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 16779
7.990 МКД