БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26552BLB/04 MEIDAN
POLICE

PJ.26552BLB/04 MEIDAN

Шифра на артикл: 20017
Šifra proizvođača: MEIDAN
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 19331
3.090 МКД