EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN79017 SEA GIFT
UBN79017 SEA GIFT
UBN79017 SEA GIFT
UBN79017 SEA GIFT
GUESS

UBN79017 SEA GIFT

Шифра на артикл: 19806
Šifra proizvođača: SEA GIFT
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""