EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN79015 SEA GIFT
UBN79015 SEA GIFT
UBN79015 SEA GIFT
UBN79015 SEA GIFT
GUESS

UBN79015 SEA GIFT

Шифра на артикл: 19805
Šifra proizvođača: SEA GIFT
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Розева, Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""