SZV63 BANDY
SZV63 BANDY
SZV63 BANDY
SZV63 BANDY
SZV63 BANDY
SZV63 BANDY
SECTOR

SZV63 BANDY

Шифра на артикл: 19795
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 30543
5.590 МКД