SZV65 BANDY
SZV65 BANDY
SZV65 BANDY
SZV65 BANDY
SZV65 BANDY
SZV65 BANDY
SECTOR

SZV65 BANDY

Шифра на артикл: 19794
Šifra proizvođača: BANDY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28272
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 28084
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27928
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 27374
1.490 МКД