SARG07 NO LIMITS
SECTOR

SARG07 NO LIMITS

Шифра на артикл: 19791
Šifra proizvođača: NO LIMITS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 550
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
10.290 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД