САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
S0R24 LOVE
S0R24 LOVE
S0R24 LOVE
S0R24 LOVE
S0R24 LOVE
S0R24 LOVE
MORELLATO

S0R24 LOVE

Шифра на артикл: 19776
Šifra proizvođača: LOVE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24693
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24702
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 24695
2.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24437
2.990 МКД