БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26567PSS/01 NOTO
POLICE

PJ.26567PSS/01 NOTO

Шифра на артикл: 19341
Šifra proizvođača: NOTO
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
6.890 МКД