ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26577RSE/02-64 SUKUR
POLICE

PJ.26577RSE/02-64 SUKUR

Шифра на артикл: 19339
Šifra proizvođača: SUKUR
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 26
Боја на накит Сива
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 20210
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 20209
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19349
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""