БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26566PSB/01 KARAKUM
POLICE

PJ.26566PSB/01 KARAKUM

Шифра на артикл: 19336
Šifra proizvođača: KARAKUM
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara