БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26565PSE/01 ENGAWA
POLICE

PJ.26565PSE/01 ENGAWA

Шифра на артикл: 19335
Šifra proizvođača: ENGAWA
0 МКД
4.390 МКД
2.634 МКД
Заштеда: 1.756 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сива
Стил Тренди
Достапност Рамстор, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1