БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26559BLB/02 MATOBO
POLICE

PJ.26559BLB/02 MATOBO

Шифра на артикл: 19334
Šifra proizvođača: MATOBO
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21505
2.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21504
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20017
4.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 19331
3.090 МКД
Количина: 1