БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26555BLS/01 ARANUI
POLICE

PJ.26555BLS/01 ARANUI

Шифра на артикл: 19331
Šifra proizvođača: ARANUI
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Тегет, Црна
Стил Тренди
Достапност Охрид
Trenutno nema komentara