БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB79093-S ACROSS MY HEART
UBB79093-S ACROSS MY HEART
UBB79093-S ACROSS MY HEART
UBB79093-S ACROSS MY HEART
GUESS

UBB79093-S ACROSS MY HEART

Шифра на артикл: 19306
Šifra proizvođača: ACROSS MY HEART
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22070
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 22069
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 22067
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД