БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03350791 CLASSICS
JF03350791 CLASSICS
JF03350791 CLASSICS
JF03350791 CLASSICS
FOSSIL

JF03350791 CLASSICS

Шифра на артикл: 19204
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 415
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
5.190 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД