БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03347791 CLASSICS
JF03347791 CLASSICS
JF03347791 CLASSICS
JF03347791 CLASSICS
FOSSIL

JF03347791 CLASSICS

Шифра на артикл: 19203
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 21858
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 20965
8.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 20246
3.690 МКД