EGS2710040
EGS2710040
EGS2710040
EGS2710040
EMPORIO ARMANI

EGS2710040

Шифра на артикл: 19202
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 12 X 20
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди