EGS2706710
EGS2706710
EGS2706710
EGS2706710
EGS2706710
EGS2706710
EMPORIO ARMANI

EGS2706710

Шифра на артикл: 19200
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Додадено во омилени
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД