САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2703710 FASHION
EGS2703710 FASHION
EGS2703710 FASHION
EGS2703710 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2703710 FASHION

Шифра на артикл: 19199
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
9.990 МКД
5.994 МКД
Заштеда: 3.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24925
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 24770
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24765
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24718
2.390 МКД