БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2697221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2697221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 19197
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
9.390 МКД
8.451 МКД
Заштеда: 939 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Сет 16784
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Количина: 1