БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780312 CIRCLE
2780312 CIRCLE
2780312 CIRCLE
2780312 CIRCLE
2780312 CIRCLE
2780312 CIRCLE
TOMMY HILFIGER

2780312 CIRCLE

Шифра на артикл: 19146
Šifra proizvođača: CIRCLE
0 МКД
6.090 МКД
5.481 МКД
Заштеда: 609 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Златна
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22898
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22877
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1