БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00230100 FB Family 04L
JUST CAVALLI

JCFB00230100 FB Family 04L

Шифра на артикл: 19065
Šifra proizvođača: FB Family 04L
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22979
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22977
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22974
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22969
4.290 МКД
Количина: 1