JCRG00710307 Linea Glam
JUST CAVALLI

JCRG00710307 Linea Glam

Шифра на артикл: 19060
Šifra proizvođača: Linea Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29591
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29590
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29592
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29589
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД