БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00710300 Linea Glam
JUST CAVALLI

JCER00710300 Linea Glam

Шифра на артикл: 19059
Šifra proizvođača: Linea Glam
0 МКД
7.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 85
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22362
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22072
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22071
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21862
3.790 МКД