JCBA00710200 Linea Glam Linea Glam
JUST CAVALLI

JCBA00710200 Linea Glam Linea Glam

Шифра на артикл: 19058
Šifra proizvođača: Linea Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26285
2.274 МКД
Заштеда 40%
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25734
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25542
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД